Skip to main content

5 sposobów na to jak bary mogą czerpać korzyści z digital signage

Digital Signage to nie tylko  świetny sposób na poprawę wrażeń mieszkańców i odwiedzających Twój bar lub pub, a także zwrot z inwestycji. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyświetlanie najlepszych propozycji, czy informacji o ofercie sezonowej, cyfrowe oznakowanie naprawdę pomaga zwiększyć sprzedaż i poprawić jakość usług.

Oto nasze 5 najlepszych sposobów korzystania z Digital Signage w barze:

1. Reklama meczów

Niezależnie od tego, czy jest to piłka nożna, rugby lub inne wydarzenie sportowe, możesz ogłosić najbliższy mecz i zaprosić odwiedzających do obejrzenia go z tobą. Plakaty reklamowe to dobry stary sposób na przekazanie informacji, ale aby naprawdę zostać zauważonym, warto być odważniejszym. Jasny komunikat na ekranie cyfrowym przyciągnie uwagę potencjalnych klientów i następnym razem na pewno do ciebie zajrzą.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, czy digital signage może pomóc w reklamie dużych wydarzeń publicznych, możesz przeczytać nasz przewodnik "Digital Signage & Public Events".

2. Pokaż swoje najlepsze oferty napojów

Klienci są ludźmi nawyku. Zwykle w barach zamawiamy zawsze to samo, ponieważ na pewno wiemy, że smak nam się spodoba. Wyświetlając na ekranach swoje najnowsze oferty, zachęcasz klientów do odkrywania nowych smaków. Będą zadowoleni z propozycji, a ty  będziesz zadowolony utargiem pod koniec wieczoru.

Możesz używać tradycyjnych technik reklamowych do wyświetlania promocji, na przykład plakatów. Ale radzimy poszerzyć horyzonty i zwrócić uwagę na rozwiązania cyfrowe. Digital Signage przyciągnie uwagę klienta, gdy tylko znajdzie się w barze i będzie gotowy zamówić kolejnego drinka. Jeśli Twoje promocje są regularnie się zmieniają, drukowanie plakatów non-stop nie jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Za pomocą ekranów cyfrowych natomiast możesz zaktualizować informacje w dowolnym momencie.

ekrany cyfrowe w restauracjach

3. Utwórz miejsce na reklamę

Martwisz się kosztami instalacji ekranów cyfrowych? Mamy dla Ciebie rozwiązanie - udostępniaj miejsca reklamowe lokalnym lub krajowym firmom. W ten sam sposób, w jaki wyświetlasz swoje oferty promocyjne, firmy liczą na klientów, którzy odwiedzają twój lokal i zauważają twoje ekrany.

Aby dowiedzieć się więcej, możesz przeczytać nasz przewodnik po "Digital Signage & Wspólna reklama".

4. Dostosowywanie ekranów dla wydarzeń

Prowadzenie imprez jest doskonałym źródłem dochodów dla pubu lub baru. Za pomocą ekranów możesz dostosować wiadomości z gratulacjami, na przykład: "Szczęśliwego 50-lecia Davida!" lub "Szczęśliwej rocznicy ślubu Jima i Barbary". Do wiadomości można dołączyć zdjęcia solenizantów.

Twój bar to nie tylko miejsce na imprezę. Możesz stać się częścią osobistego doświadczenia, wykorzystując przestrzeń imprezową. Uczestnicy wydarzenia docenią indywidualne podejście i polecą Cię znajomym. W ten sposób twój lokal będzie znany jako porządna przestrzeń, a nie tylko bar, który od czasu do czasu organizuje przyjęcia urodzinowe.

5. Zapewnij menu cyfrowe 

Wyświetlając najlepsze oferty menu na ekranach cyfrowych, pobudzasz apetyt klientów. Podobnie jak w przypadku reklam napojów, jest to okazja, aby poprawić wrażenia odwiedzających, zachęcając ich do spróbowania czegoś nowego.

Budząc chęć do zakupu (szczególnie dobrze sprawiają się apetyczne zdjęcia), proponujesz klientom wydać pieniądze, otrzymując w zamian przyjemne wrażenia smakowe oraz niezapomniane doświadczenie. 

Digital Signage to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich rodzajów obiektów restauracyjno-hotelowych. Aby dowiedzieć się więcej o ich możliwościach, możesz przeczytać nasz przewodnik "Digital Signage i sektor gościnności". Zapoznaj się także z naszymi wskazówkami “Jak ulepszyć menu cyfrowe”.

cyfrowe menu w restauracjach

Dlaczego więc warto zainwestować w cyfrowe oznakowanie swojego baru?

Digital Signage działa skutecznie w pubach i barach, ponieważ przyciąga uwagę publiczności. Podczas gdy Twoi klienci czekają na złożenie zamówienia, mają czas na podjęcie decyzji o wyborze dania lub oferty, która najbardziej się im podoba.

Klienci nie przychodzą tylko na drinka lub kolację. Przychodzą do Ciebie, aby się zrelaksować i dobrze się pobawić ze swoimi przyjaciółmi. Digital signage oferuje całą gamę możliwości wyświetlania treści. Możesz czerpać więcej radości z efektów wizualnych i tworzyć naprawdę piękne i dynamiczne filmy, które zachwycają odwiedzających.

Tworząc dla klientów przyjemną atmosferę, razem z muzyką i cyfrowymi ekranami, udowadniasz im, że jesteś najciekawszym miejscem w mieście, jednocześnie przypominając o szerokim wyborze napojów i potraw.

Digital Signage to wizualny sposób reklamy. Dlatego ważne jest, aby stworzyć właściwą wiadomość, która może wpłynąć na odbiorców. Warto zajrzeć na wezank i przeczytać artykuł "Jesteśmy istotami wizualnymi: jak to działa i dlaczego".

Więc co masz do stracenia? Popraw wrażenia swoich klientów, spraw, by wracali do Ciebie i dobrze się bawili, inwestując w cyfrowe oznakowanie dla twojego baru. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, żeby otrzymać więcej informacji. 

 

Recomend post

rozwiązania cyfrowe w dobie pandemii

Jak branża Digital Signage poradziła sobie z pandemią?

3 yearstemu
830 Wyświetleń
сzytaj więcej
rozwiązania cyfrowe w bibliotece

5 pomysłów na wykorzystanie cyfrowych ekranów w bibliotece, które pomogą przyciągnąć czytelników

3 yearstemu
1292 Wyświetlenia
сzytaj więcej
zasady korzystania z ekranów cyfrowych

Zasady i zakazy. Jak prawidłowo pracować z ekranami cyfrowymi?

3 yearstemu
638 Wyświetleń
сzytaj więcej

Menu

ad screen