Skip to main content

Podbij publiczność z digital Signage na swojej następnej imprezie

Niezależnie od tego, co jest twoim produktem lub celem, istnieją trzy wspólne kluczowe cele, które łączą każde prowadzenie lub organizowanie imprezy:

 1. Złap uwagę odwiedzających

 2. Zaangażuj swoim przekazem

 3. Pozwól im to kupić 

Istnieje wiele różnych taktyk, które można zastosować do osiągnięcia tych celów. Uczestnicy będą się czuli mile widziane, jeżeli, na przykład,  zapewnisz im bezpłatne napoje przy wejściu. Możesz też zwiększyć wizualną świadomość swojej marki, wykorzystując banery, przyciągnąć uwagę swoich gości, albo angażując ich do udziału w konkursach.

Jednym z fantastycznych sposobów, aby twoja impreza osiągnęła te trzy kluczowe cele, jest wdrożenie digital signage dla firm w prezentacje imprezy  za pomocą ekranu dotykowego lub elektronicznego oprogramowania signage. Okazało się, że cyfrowe ekrany mogą przyczynić się do zwiększenia frekwencji imprez o 20%, wydajności o 27% oraz obniżyć koszty o 20-30%.  Oto 3 sposoby jak digital signage może pomóc Ci zdobyć swoich gości na kolejnej imprezie.

1. Złap uwagę odwiedzających

W każdym przypadku bardzo ważne jest, aby twoja marka lub wiadomość została zauważona. Jest to szczególnie ważne, jeśli zapłaciłeś za przestrzeń wystawowa, gdzie nie jesteś jedynym wystawca, lub powodem obecności publiczności. 

Przyciągnięcie uwagi grupy docelowej ma kluczowe znaczenie, i zapewnienia, że twoja marka będzie się wyróżniała i zapadnie w pamięć. Wizualne przypomnienie o twojej marce i o tym, co ona oznacza, jest potrzebne, jeśli chcesz, aby uczestnicy interakcji Ciebie zapamiętali.

Wyświetlacze cyfrowe 

 • Zapewniają wizualne i dynamiczne przypomnienie o twojej marce

 • Zapewniają przechwytywanie uwagi za pomocą ruchomych obrazów, zdjęć i tekstu

 • Prezentują markę  w jasny i skuteczny sposób

office event

2. Zaangażuj swoim przekazem

Dla każdego organizowanego wydarzenia niezwykle ważna jest komunikacja z uczestnikami. Charyzma, urok i wygrane przesłanie-wszystko to są kluczowe składniki sukcesu. Jednak na tym sprawa się nie kończy. Twoja marka i wydarzenia, a także materiały do czytania są kluczowymi dodatkowymi elementami, które pomogą Ci zdobyć klientów.

Nie zawsze da się porozmawiać z każdym z uczestników imprezy. I dla gości, z którymi rozmawiasz, przypisanie wiadomości tylko podkreśli i wzmocnie komunikat, który chcesz przekazać.

Interaktywne ekrany cyfrowe pomogą przekazać twoją wiadomość za pomocą:

 • Opowiadania historii za pomocą wideo lub animacji

 • Różnych efektów dźwiękowych 

 • Prywatnych wiadomości

 • Dociekliwych pytań

 • Aktywnych konwersacji 

W odróżnieniu od fizycznych lub drukowanych zasobów, takich jak banery czy ulotki, wykorzystywanych podczas wydarzeń, cyfrowe ekrany mogą dosłownie opowiedzieć swoją historię za Ciebie. W przeciwieństwie do materiałów drukowanych cyfrowe ekrany mogą być również bardziej prowokacyjne.

Materiały drukowane wymagają wydania więcej czasu i zasobów, i prawdopodobnie będziesz chciał ich użyć więcej niż jeden raz. Materiały wideo natomiast łatwo zaktualizować i dostosować do odbiorców, co oznacza, że istnieje więcej możliwości do eksperymentowania i testowania różnych treści. Za pomocą filmików można pozwolić sobie na nieco bardziej zabawny, wesoły, a nawet kontrowersyjny sposób zaprezentowania swojej marki.

Ponadto,  niezależnie od tego, czy  doskonali są twoje umiejętności prezentacji, z wideo masz absolutną kontrolę nad tym, co pokazujesz swojej publiczności - to oznacza, że jeśli zapomnisz o czymś ważnym, masz drugą szansę przekazać tę wiadomość poprzez ekrany cyfrowe.

digital event

 

3. Pozwól im to kupić 

Wizualne przypomnienie o twojej marce świadomie i podświadomie wpływa na odbiorców i przekonuje ich. Czy to na imprezie, czy jakimś innym wydarzeniu, za pomocą oprogramowania wiadomość digital signage rezonuje z publicznością, a następnie przekonuje ich do dokonania zakupu.

Ze względu na praktycznie nieograniczone możliwości ekranów reklamowych, można dosłownie poprosić uczestników dokonać zakupu z wyraźnym, inteligentnym i dowcipnym wezwaniem do działania.

Jak digital signage pomagają zwiększyć twoją szansę na sprzedaż

 • Korzystanie z cyfrowych ekranów do rejestracji. Ciekawe, że 1 z 4 profesjonalistów zdarzeń już wykorzystują tablety do rejestracji i 60% planistów zdarzeń uważają, że ta technologia jest tak samo ważna, jak i dobre połączenie z Internetem.

 • Prezentuje silne bodźce wizualne 

 • Pomaga przekonać odbiorcę poprzez ukierunkowane wiadomości

 • Zapewnia większy zasięg, niż prezentacja w pojedynkę

office digital

Wnioski

Cyfrowy interaktywny ekran jest fantastycznym sposobem, aby przyciągnąć uwagę odwiedzających na Twojej imprezie. Ekrany nie tylko pomagają wnieść trochę życia do prezentacji, ale przyciąga uwagę odbiorców za pomocą silnych i trafnych wiadomości. 

Dostępność cyfrowych ekranów jest prawie jak obecność innego kolegi lub znajomego, który pomaga Ci przekazać wiadomość. Dostępny w każdej chwili, bez konieczności robienia przerwy, cyfrowy ekran sprzedaje Twoją wiadomość na imprezie.

Z łatwo aktualizowanymi cyfrowymi ekranami masz możliwość zaprogramować praktycznie każdy przekaz wizualny, który tylko chcesz. Zadziw swoją publiczność pięknymi efektami wizualnymi.

Recomend post

rozwiązania cyfrowe w dobie pandemii

Jak branża Digital Signage poradziła sobie z pandemią?

3 monthstemu
102 Wyświetlenia
сzytaj więcej
rozwiązania cyfrowe w bibliotece

5 pomysłów na wykorzystanie cyfrowych ekranów w bibliotece, które pomogą przyciągnąć czytelników

4 monthstemu
81 Wyświetleń
сzytaj więcej
zasady korzystania z ekranów cyfrowych

Zasady i zakazy. Jak prawidłowo pracować z ekranami cyfrowymi?

4 monthstemu
54 Wyświetlenia
сzytaj więcej

Menu

ad screen