Skip to main content

Jak te 5 aplikacji mogą pomóc przekształcić Twoje spotkania biznesowe

Wszyscy tam byliśmy. Wchodzimy na spotkanie, czekając na zlecenie szeregu zadań, żeby poinformować o swoich pomysłach i przekazać zadania wynikające z tych pomysłów. Ale z tego lub innego powodu wychodzimy ze spotkania, czując, że ani jedna (lub bardzo niewiele) z postawionych przez ciebie celów, zostały spełnione.

To może być bolesny proces. W końcu, twój grafik jest wystarczająco napięty i bez spędzania godzin na nieefektywnych lub bezproduktywnych spotkaniach. Istnieje wiele powodów, dla których może to nastąpić. Poniżej przedstawiono niektóre typowe przykłady tego, czemu spotkanie może pójść niezgodnie z planem

 • Agenda spotkania nie jest przestrzegana

 • Przed spotkaniem nie agenda nie pojawiła się całkiem

 • Prowadzenie spotkania przeciągnęli na siebie silne osobowości

 • Spotkanie może stać prostym e-mailem lub połączeniem telefonicznym

 • Cele spotkania nie są jasno określone

aplikacje dla spotkań biznesowych

Jaka by nie była przyczyna twoich nieudanych spotkań, istnieje kilka sposobów, które zagwarantują poprawę tej sytuacji.

Jedną z metod jest użycie oprogramowania/technologii korporacyjnych na swoją korzyść za pomocą aplikacji, aby na bieżąco tworzyć i zarządzać spotkaniami. Mając to na uwadze, wybraliśmy nasze top 5 aplikacji dla najlepszych spotkań biznesowych:

Zapier

Jak Zapier może pomóc 

 • Automatyczne połączenie wszystkich aplikacji

 • Zapewnia automatyzację przepływu pracy bez pomocy deweloperów

 • Robi Ciebie bardziej zorganizowanym

 • Upewni Cię, że nic nie przegapisz

Jeśli jesteś rozczarowany zadaniami manualnymi, zajmującymi twój cenny czas, lub nieskutecznymi metodami planowania i komunikacji, takimi jak długotrwałe lub nieprzeczytane e-maile i inne platformy komunikacyjne, to Zapier jest oprogramowaniem dla ciebie. Zapier może podłączyć do 1000 różnych aplikacji jednocześnie, więc można pozostać w kontakcie, niezależnie od tego, gdzie pracujesz lub jakiej platformy używasz.

Uwolnij się od bólu głowy o braku przypomnienia z kalendarza, aby dołączyć się do spotkania lub wysłać agendę do klienta wraz z e-mailem. Po automatycznym podłączeniu swoich aplikacji Zapier zadbać o  biznes-plan dla ciebie.

Przeczytaj nasz poradnik o tym, jak cyfrowe ekrany mogą pomóc utrzymać komunikację z pracownikami.

aplikacje biznesowe

First Agenda

Jeśli szukasz najlepszej aplikacji do organizacji spotkań online, First Agenda  będzie udanym rozwiązaniem. First Agenda:

 • Oszczędza czas przy ręcznej aktualizacji plików i dokumentów

 • Wyklucza możliwość nieodebranych działań

 • Pomaga na bieżąco

 • Trzyma wszystko w jednym miejscu

First Agenda-to fantastyczne narzędzie, które nie tylko pomaga przechowywać wszystkie swoje notatki dotyczące spotkań w jednym miejscu, ale i automatycznie aktualizuje dane wszystkich uczestników spotkania, monitoruje  ich indywidualne działania i wymagania, omawiane na spotkaniu. Zamiast ręcznego i nieefektywnego procesu rejestrowania i dystrybucji akcji przez e-mail, za pomocą First Agenda można w jednym miejscu zachować żywą aktualizacją kluczowych dyskusji i celów, określonych w ramach spotkania.

Slack

Slack jest jednym z najlepszych aplikacji dla biznesu. Jak Slack może pomóc:

 • Sprawia, że komunikacja jest łatwiejsza i bardziej efektywna

 • Pomaga być na bieżąco

 • Doskonale nadaje się do stosowania w połączeniu z innymi aplikacjami i platformami

Za pomocą Slack można tworzyć kanały w celu omówienia konkretnych tematów i zaangażować poszczególnych członków zespołu. Slack jest  świetnym sposobem, aby zorganizować proces roboczy i dzielić się ważnymi informacjami biznesowymi.

W Slack można skonfigurować spotkania, wysyłać agendę czy zaproszenia na spotkania, pokazywać przypomnienia o zadaniach i śledzić postępy.

mobilne aplikacje dla spotkań biznesowych

Evernote

Jak Evernote może pomóc

 • Łatwo udostępniaj notatki ze spotkań

 • Dziel się pomysłami w bardziej skuteczny sposób

 • Upewnij się, że wszystkie pomysły zostaną zauważone i przestrzegane

Wszyscy mieliśmy tak, że pisząc notatkę aby przypomnieć sobie o czymś, zapominaliśmy o jej istnieniu. Evernote pomaga rozwiązać ten problem, zapewniając miejsce do pisania notatki, która będzie widoczna wiecznie (lub, co najmniej, bardzo długo).

Niektóre z twoich najlepszych pomysłów pochodzą z tych notatek i insightów. Czy to notatka na pulpicie lub zrobiona na konferencji, możesz być pewny, że nie stracisz żadnej, korzystając z Evernote. Evernote - to fantastyczne narzędzie do spotkań, ponieważ pozwala nie tylko dzielić się wspaniałymi pomysłami, ale i tworzyć agendy spotkań, plany, projekty, grafiki i wiele więcej bezpośrednio w aplikacji.

iBrainstorm

Jak iBrainstorm może pomóc

 • Przyczynia się do rozwoju twórczej współpracy

 • Zachęca do grupowych dyskusji

 • Zachowuje wszystkie dyskusyjne chwile i burzy mózgów

Burze mózgów są świetnym sposobem, aby wymyślić wspólne rozwiązania problemów biznesowych w twórczy i przyjemny sposób. Istota burzy mózgów polega na promowaniu idei i opinii we wszystkich kształtach i rozmiarach, a także w zgodzie niektórych kluczowych umów i priorytetów. iBrainstorm jest jednym z najlepszych aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem, ponieważ pozwala on na te same akcje twórcze, jak i typowa burza mózgu, ale robi to, zachowując zapisany plik zawierający wszystkie wyciągnięte wnioski.

Jeżeli narysowany na początku spotkania schemat stopniowo przekształcił się w coś zupełnie innego od jego pierwotnej koncepcji, nie martw się o jego zagubieniu. Zachowując zapisany projekt cyfrowy, możesz wrócić do tego pierwszej koncepcji, od której wszystko się zaczęło. Pozwala to na bardziej elastyczny i kreatywny sposób zachowania cennych pomysłów, otrzymanych podczas burzy mózgów w pierwszej kolejności.

Aby zobaczyć więcej przykładów tego, jak cyfrowe ekrany mogą być używane do dzielenia się pomysłami, możesz przeczytać nasze 10 przykładów tego, jak cyfrowe ekrany mogą pomóc w miejscu pracy

aplikacje dla lepszych spotkań biznesowych

Jak ADScreen może pomóc

W ADScreen  jesteśmy ekspertami digital signage i cyfrowych technologii. Pomagamy naszym klientom rozwiązać typowe biznesowe lub specyficzne problemy organizacyjne, poprawiając komunikację i efektywność za pomocą skutecznych rozwiązań digital signage.

Istnieje wiele sposobów, jak cyfrowe ekrany mogą skutecznie pomóc poprawić twoje spotkania. Połączenie aplikacji do organizacji spotkań i oprogramowania z twoimi ekranami cyfrowymi - to fantastyczny sposób, aby poprawić jakość spotkań. Poniżej przedstawiono kilka sposobów, za pomocą których aplikacje mogą być używane na cyfrowych ekranach.

 • Podłączenie wideo (na przykład Skype dla biznesu)

 • Odwzorowanie działań i konfiguracja porządki

 • Dodawanie notatek do prezentacji 

 • Wizualizacja danych i raportów oraz dodawanie adnotacji

 • Szybkie reagowanie na nietypowe pytania

 • Łatwa wymiana informacjami w chmurze

 • Zwiększenie interaktywności spotkań 

 • I wiele, wiele więcej

Jeśli zastanawiasz się, jak lepiej prowadzić spotkania, interaktywne rozwiązania cyfrowe - to doskonały sposób, aby to zrobić. Komunikując z uczestnikami za pośrednictwem chmury, można wyświetlać i zapisywać wszystkie odpowiednie materiały i informacje w jednym miejscu, a także łatwo aktualizować i udostępniać te informacji natychmiast i w czasie rzeczywistym. Po podłączeniu swojej aplikacje do środków wyświetlania wkrótce zobaczysz różnicę, którą może zrobić to rozwiązanie.

mobilne aplikacje wspierające prace

Wdrażając nasze top 5 aplikacji na twoich cyfrowych ekranach, możesz poprawić organizację swoich spotkań, redukować ilość czasu spędzonego na wykonywanie ręcznych procesów, zwiększyć przejrzystość w odniesieniu do raportowania i analiz biznesowych, a także zapewnić ciągłość wszystkich projektów i kampanii.

Aby uzyskać więcej informacji i przykładów na to, jak cyfrowe ekrany mogą pomóc twojej firmie, przeczytaj nasz artykuł, Dlaczego oprogramowanie i digital signage są silnym połączeniem.

Recomend post

rozwiązania cyfrowe w dobie pandemii

Jak branża Digital Signage poradziła sobie z pandemią?

3 monthstemu
102 Wyświetlenia
сzytaj więcej
rozwiązania cyfrowe w bibliotece

5 pomysłów na wykorzystanie cyfrowych ekranów w bibliotece, które pomogą przyciągnąć czytelników

4 monthstemu
81 Wyświetleń
сzytaj więcej
zasady korzystania z ekranów cyfrowych

Zasady i zakazy. Jak prawidłowo pracować z ekranami cyfrowymi?

4 monthstemu
54 Wyświetlenia
сzytaj więcej

Menu

ad screen