Strona główna – test

ADScreen
System Digital Signage

Autorski system przeznaczony do wyświetlania treści na profesjonalnych ekranach reklamowych. Uruchomienie systemu nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, a zarządzanie ekranami możliwe jest z każdego urządzenia
z dostępem do Internetu.

liczba ekranów i ich lokalizacji może być nieograniczona
system zapewnia pełną kontrolę nad wyświetlanymi treściami
może być wykorzystywany praktycznie w każdej branży

Rozwiązania Digital Signage przyniosły rewolucję w komunikacji marketingowej. W czasach wszechobecnej cyfryzacji, konsumenci oczekują kreatywności i innowacyjnych pomysłów od właścicieli firm, hoteli, czy też lokali gastronomicznych.

Technologia DS udowadnia, że wykorzystanie nośników cyfrowych do prezentacji treści, sprawia, że informacje stają się atrakcyjne, interaktywne i łatwiejsze do zapamiętania.

System Digital Signage można wykorzystać do celów promocyjnych, sprzedażowych oraz informacyjnych.

Poznaj nasze rozwiązania

Serwer w chmurze

Jest to rozwiązanie zapewniające najwyższy standard bezpieczeństwa i ochrony przechowywanych zasobów. Skutki utraty danych wpływają destrukcyjnie na działalność każdej firmy, a powodów ich utraty może być wiele: uszkodzenia mechaniczne, wirusy, kradzież czy też błąd człowieka.

Dlatego też największą zaletą chmury jest wysoka odporność oraz gwarancja, że dane są bezpieczne bez względu na zaistniałe wydarzenia. Ważne jest również to, że dostęp do chmury możliwy jest z każdego miejsca, za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej.

GWARANCJA NIEZAWODNOŚCI

digital signage
Monitorowanie statusu urządzeń

W celu sprawowania stałej kontroli nad pracą zarejestrowanych urządzeń, monitorujemy ich
status 24 godziny na dobę.

Czytaj więcej
system digital signage
Content Management System

Zarządzamy treścią przygotowaną przez Klienta. Może ona mieć dowolną postać: tekst, pliki multimedialne – audio lub wideo.

Czytaj więcej
digital signage
Analityka

Użytkownicy posiadają stały dostęp do statystyk wyświetleń. Otrzymują informację o tym jakie treści
i w jakich ilościach zostały wyświetlone na ekranach.

Czytaj więcej

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

Retail

Branża Retail jest jednym z głównych odbiorców rozwiązań Digital Signage. System wykorzystywany jest do wsparcia procesu sprzedaży oraz budowania świadomości marki. Wyświetlanie komunikatów reklamowych lub informacji o produkcie na ekranach wielkoformatowych wzbudza zainteresowanie odbiorcy i skłania do zakupu.

System wykorzystywany jest również do kierowania ruchem na danej powierzchni handlowej. Rozwiązania typu Wayfinder znacząco usprawniają poruszanie się po galeriach, wskazując najkorzystniejszą drogę do poszukiwanego miejsca.

Rozwiązania Digital Signage pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji i wpłynąć na podejmowane decyzje zakupowe.

Konferencje

Rozwiązania DS coraz częściej pojawiają się w hotelach oraz centrach konferencyjnych. Zwiększają komfort gości, ułatwiają pobyt oraz świadczą o nowoczesności danego obiektu.

Ekrany można ustawić w holu aby witały gości oraz przekazywały informacje o hotelu i dostępnej ofercie. W pobliżu restauracji hotelowej mogą wyświetlać aktualne menu oraz umożliwiać rezerwację stolika.

Digital Signage idealnie sprawdza się również jako system do zarządzania salami konferencyjnymi. Usprawnia proces rezerwacji, co znacznie ułatwia pracę personelu oraz stanowi duże udogodnienie dla gości.

Transport

System DS idealnie sprawdza się w sektorze publicznym jako wyraźne i czytelne źródło informacji. Przekaz wyświetlony na dużym ekranie jest dostępny dla większej grupy odbiorców, a możliwość natychmiastowej zmiany treści powoduje, że docieramy do odbiorców z zawsze aktualnym komunikatem (rozkładem jazdy, lotów).

System wykorzystywany jest również do wyznaczania i wskazywania tras w celu ułatwienia poruszania się po halach lotniczych i dworcach (infokioski, wayfindery).

Zastąpienie tradycyjnych, statycznych rozwiązań interaktywnymi urządzeniami zapewnia łatwość w uzyskaniu pożądanych informacji.

Korporacje

W biurach systemy Digital Signage tworzą sieć informacyjno-reklamową. W miejscach gdzie pracuje kilkaset osób jest to idealne rozwiązanie służące do komunikacji wewnętrznej. Zamiast wysyłania do pracowników e-maili z powiadomieniami, możemy wyświetlać je na ekranach DS.

Ponadto, w korporacjach, w których mieści się więcej sal konferencyjnych sprawdzi się jako system do rezerwacji (ADPlanner). Dzięki temu rozwiązaniu znacznie oszczędzimy czas, ponieważ rezerwacji dokonuje się zdalnie, bez potrzeby wysyłania maili i wykonywania telefonów.

System jest również bardzo przydatny podczas spotkań konferencyjnych. Umożliwia bezprzewodowe przesyłanie treści na ekran, poprzez sieć Wi-Fi, z dowolnego urządzenia z przeglądarką.

Gastronomia

Właściciele lokali gastronomicznych mogą w efektywny sposób wykorzystać Digital Signage do prezentacji aktualnego menu (Menuboardy) oraz do złożenia zamówienia za pomocą ekranów dotykowych.

Wprowadzenie takiego rozwiązania pozytywnie wpłynie na wizerunek danego miejsca i uczyni go atrakcyjniejszym. Sprawi, że Klienci będą zawsze poinformowani o obowiązującej ofercie.

System umożliwia w szybki i łatwy sposób zmianę prezentowanego menu i dostosowanie do np.: pory dnia, pory roku czy też określonego Klienta.

Sektor publiczny

W tym przypadku zarówno jak w branży Retail celem jest promowanie produktów lub usług. Zazwyczaj Klienci przebywają w tego typu miejscach kilkadziesiąt minut, dlatego też poza zastosowaniem komercyjnym na ekranach mogą być prezentowane treści rozrywkowe lub edukacyjne.

Aby zachęcić do dalszych interakcji, dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie ekranu dotykowego w celu poprawy jakości usług oraz zwiększenie poziomu zadowolenia odwiedzających.

pl_PL
en_GB pl_PL