teamwork

Firma Content Networks swoją działalność rozpoczęła w 2000 roku, oferując usługi w dwóch obszarach: Media Workflow i Digital Signage. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wnikliwą analizę rynku oraz czynny udział w procesie transformacji w dziedzinie mediów. Skrupulatne obserwacje umożliwiły stworzyć rozwiązanie, dzięki któremu nasi Klienci mogą usprawniać swoje firmy, wzmacniać pozycje marki i zwiększać skuteczność komunikatu marketingowego.

Należący do firmy system ADScreen już od kilku lat utrzymuje wysoką pozycję na rynku. ADScreen jest jednym z najczęściej wybieranych systemów Digital Signage
ze względu na niezawodność oraz szerokie spektrum zastosowań.

Content Networks to prężnie rozwijająca się grupa specjalistów, posiadających szerokie doświadczenie w dziedzinie IT. To zespół ludzi z pasją, którzy każde zadanie wykonują z ogromnym zaangażowaniem i na jak najwyższym poziomie.

Laureat konkursu Liderzy IT 2018

Statuetka_po obrobce

REFERENCJE

Firma ​Provalliance Poland Sp. z o.o.​ właściciel salonów fryzjerskich Jean Louis David z siedzibą: ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa, współpracuje z firmą ​Content Networks Sp. z o.o.​ w zakresie wynajmowania playerów do odtwarzania filmów w naszych salonach.

Świadczone usługi charakteryzuje wysoki poziom profesjonalizmu, rzetelności i zaangażowania poszczególnych osób funkcyjnych, odpowiedzialności za właściwą
i pełną realizację zobowiązań zawartych w umowach, planach i regulaminach.

Dotychczasowa współpraca układa się poprawnie, firma Content Networks Sp. z o.o. wywiązuje się z powierzonych obowiązków w sposób należyty.”

Jean Louis David

Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Muszkieterów 15 zaświadcza, że firma Content Networks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 474/476, dostarcza kompleksowe rozwiązanie Digital Signage, na które składa się sprzęt i system ADScreen. Content Networks Sp. z o.o. obsługuje ponad 100 sklepów Euro RTV AGD w Polsce.

Informujemy, że realizacja przedmiotu zamówienia została wykonana należycie.”

EURO-net

Muzeum Niepodległości w Warszawie, z siedzibą przy Al. Solidarności 62 zaświadcza, że firma Content Networks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wykonała „Dostawę sprzętu multimedialnego na potrzeby ekspozycji obrazów Aleksandra Sochaczewskiego w Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej”.

Informujemy, że realizacja przedmiotu zamówienia została wykonana należycie. „

Muzeum Niepodległości w Warszawie

„Szawa Conference Sp. z o.o. potwierdza, że firma Content Networks Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 474/476, wykonała usługę z zakresu dostarczenia sprzętu audiowizualnego oraz systemu do rezerwacji sal konferencyjnych.

Zakres prac obejmował:

  1. Dostarczenie systemu ADScreen do bezprzewodowego wyświetlania treści.
  2. Dostarczenie wysokiej jakości sprzętu audiowizualnego
    – projektory laserowe, monitory, ekrany projekcyjne.
  3. System do rezerwacji sal konferencyjnych ADPlanner.

Mocno rekomendujemy firmę Content Networks jako rzetelną i wiarygodną. Dzięki doświadczonemu i wykwalifikowanemu zespołowi oraz odpowiedzialnemu podejściu zagwarantowali nam wysoki poziom wykonywanych usług. Potwierdzamy, że prace zostały wykonane w wyznaczonym terminie, w sposób profesjonalny i z należytą starannością.”

Szawa Conference

pl_PL
en_GB pl_PL