8
Mar

Jak skutecznie wykorzystać system Digital Signage w branży Retail

Jak skutecznie wykorzystać system Digital Signage w branży Retail

Badania potwierdzają, że 70 procent klientów zwraca uwagę na multimedialne reklamy, a 20 procent realizuje zakupy pod ich wpływem. Nie ma wątpliwości, że Digital Signage to nowa jakość komunikacji z klientem i jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych.

Rozwiązania cyfrowe to technologia, na którą mogą sobie pozwolić nie tylko duże firmy. Korzystają z niej zarówno centra handlowe, jaki i pojedyncze punkty sprzedaży detalicznej. Nie ma znaczenia czy jest to sieć sklepów, czy tylko jedna lokalizacja – z Digital Signage skorzystać może każdy, komu zależy na nowoczesnym i dynamicznym przekazie.

Czytaj więcej

15
Lut

Digital Signage – przepis na sukces!

Digital Signage – przepis na sukces!

Digital Signage  to system, który za pomocą monitora, playera i serwera pozwala emitować multimedialne komunikaty w wielu miejscach jednocześnie. Główne zalety tego systemu to przede wszystkim zdalne i scentralizowane zarządzanie treścią z dowolnej lokalizacji.

Atrakcyjna forma przekazu (dynamiczny obraz, dźwięk, kilka przekazów na jednym ekranie, możliwość interakcji z odbiorcą) oraz możliwość szybkiej zmiany wyświetlanego komunikatu sprawiły, że system Digital Signage stał się jednym z najefektywniejszych narzędzi marketingowych.

Czytaj więcej

16
Sty

Jak rozwiązać problem rezerwacji sal konferencyjnych w firmie

Jak rozwiązać problem rezerwacji sal konferencyjnych w firmie

Organizacja przestrzeni konferencyjnej wbrew pozorom stanowi spore wyzwanie. Nawet w biurze, w którym znajduje się tylko kilka sal, często zdarzają się sytuacje, kiedy komunikacja wewnętrzna w firmie zawodzi, a pracownicy mają problem z porozumieniem się w sprawie rezerwacji.

Tracą czas na znalezienie wolnej sali lub w celu sprawdzenia dostępności przerywają innym odbywające się spotkania, co rozprasza uwagę oraz przerywa trwające dyskusje uczestników. Takie sytuacje bardzo dezorganizują pracę i wprowadzają niepotrzebny zamęt.

 

Czytaj więcej

16
Gru

Digital Signage nowoczesny sposób komunikacji z klientem

Digital Signage nowoczesny sposób komunikacji z klientem

Wykorzystanie ekranów reklamowych to niezastąpiony sposób na elegancką  i angażującą prezentację produktów. Nasze rozwiązanie idealnie sprawdza się m.in. w salonach ekskluzywnej marki TOUS, hiszpańskiego producenta luksusowej biżuterii i akcesoriów. W ramach projektu, ADScreen system Digital Signage, wykorzystywany jest do wyświetlania treści marketingowo-sprzedażowych na ekranach multimedialnych, w prawie 60 lokalizacjach na terenie Polski, Czech, Słowacji i Rumunii.

Czytaj więcej

4
Lut

ADSCREEN W SIECI RTV EURO AGD – Jak wygląda zarządzanie jedną z największych sieci Digital Signage w Polsce?

3 tys ekranów w 50 sklepach. W sieci EURO RTV AGD ADScreen zarządza jednym z największych systemów Digital Signage w Polsce.

RTV Euro AGD to jedna z największych sieci detalicznych w Polsce. Posiada już ponad 220 sklepów RTV Euro AGD w 132 miejscowościach i kilka tysięcy ekranów, połączonych w system Digital Signage. – Zarządzanie tak dużą siecią to nie lada wyzwanie – tłumaczy Dawid Gąsiorek, prezes Content Networks. – Do niedawna wymagało to ciągłego wsparcia ze strony grafika, programisty i najczęściej specjalizującej się w tym agencji marketingowej. Dziś za pomocą naszego oprogramowania w centrali RTV Euro AGD ze swojego komputera jedna osoba obsługuje złożoną z przeszło 3 tys. ekranów sieć w 50 sklepach w całej Polsce.

Czytaj więcej

2
Gru

RetailShow 2016

Nasze wrażenia po Retail Show 2016

Nie ukrywamy, że lubimy pojawiać się na rozmaitych targach i spotkaniach. A jeśli na dodatek dotyczą one wyposażenia sklepów to nie trzeba nas w ogóle namawiać do udziału. Na Targach RetailShow, które odbyły się w Warszawie w dniach 16-17 listopada, mieliśmy przyjemność gościć z naszymi flagowymi produktami.

Prezentowaliśmy ADSellera – narzędzie umożliwiające interaktywną sprzedaż produktu. Wizytujący nasze stoisko mogli, biorąc do ręki jedną z trzech butelek whisky, przeczytać na ekranie informacje o nich i porównać je między sobą.

Czytaj więcej

21
Lis

Przychodnia w Modlinie – wykorzystanie potencjału Digital Signage

Przychodnia Lekarska w Modlinie pokazuje jak wykorzystać potencjał Digital Signage.

Opieka medyczna to bardzo ważna dziedzina, która niestety pod względem wykorzystania rozwiązań Digital Signage pozostaje daleko w tyle. Technologia cyfrowa z pewnością w dużym stopniu zwiększyła by efektywność służby zdrowia, a jej zastosowanie mogłoby przynieść pozytywne skutki zarówno dla pracowników, jak i dla pacjentów.

Zarządzanie strefą oczekiwania oraz ułatwienie przemieszczania się pacjenta pomiędzy gabinetami i oddziałami to spore wyzwanie w służbie zdrowia. W większości polskich placówek medycznych wciąż funkcjonuje archaiczny system kolejkowy, wizyta u lekarza nierozerwalnie wiąże się z czekaniem, a to ze stratą czasu. Tak być nie musi!

Czytaj więcej

17
Paź

Polagra Gastro – podsumowanie

Podsumowanie naszego udziału w Polagra Gastro

Jako lider rozwiązań technologicznych dla rynku HoReCa (hotele-restauracje-gastronomia), jesteśmy szczególnie wyczuleni na wszystkie ważne wydarzenia dla tej branży. Dlatego nie mogło nas zabraknąć na Polagra Gastro, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 26-29 września.

Polagra Gastro jest wyjątkową okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami, stosowanymi w branży. Dla nas okazały się szansą zarówno na zaprezentowanie naszych najnowszych produktów, jak i wsłuchanie się w potrzeby środowiska.

Czytaj więcej

pl_PL
en_GB pl_PL