27
Mar

Menu board – sprawdzony sposób na zwiększenie zysków w gastronomii

Menu board – sprawdzony sposób na zwiększenie zysków w gastronomii

Cyfrowe menu boardy to umieszczone obok siebie ekrany reklamowe, służące do prezentacji aktualnego menu. Mogą mieć również postać wolnostojącego ekranu dotykowego, za pomocą którego Klient samodzielnie może dokonać zamówienia wybranych produktów. Do ich zarządzania potrzebne jest oprogramowanie Digital Signage, dzięki któremu można wyświetlać i każdej chwili zmieniać prezentowane treści.

Czytaj więcej

8
Mar

Jak skutecznie wykorzystać system Digital Signage w branży Retail

Jak skutecznie wykorzystać system Digital Signage w branży Retail

Badania potwierdzają, że 70 procent klientów zwraca uwagę na multimedialne reklamy, a 20 procent realizuje zakupy pod ich wpływem. Nie ma wątpliwości, że Digital Signage to nowa jakość komunikacji z klientem i jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych.

Rozwiązania cyfrowe to technologia, na którą mogą sobie pozwolić nie tylko duże firmy. Korzystają z niej zarówno centra handlowe, jaki i pojedyncze punkty sprzedaży detalicznej. Nie ma znaczenia czy jest to sieć sklepów, czy tylko jedna lokalizacja – z Digital Signage skorzystać może każdy, komu zależy na nowoczesnym i dynamicznym przekazie.

Czytaj więcej

15
Lut

Digital Signage – przepis na sukces!

Digital Signage – przepis na sukces!

Digital Signage  to system, który za pomocą monitora, playera i serwera pozwala emitować multimedialne komunikaty w wielu miejscach jednocześnie. Główne zalety tego systemu to przede wszystkim zdalne i scentralizowane zarządzanie treścią z dowolnej lokalizacji.

Atrakcyjna forma przekazu (dynamiczny obraz, dźwięk, kilka przekazów na jednym ekranie, możliwość interakcji z odbiorcą) oraz możliwość szybkiej zmiany wyświetlanego komunikatu sprawiły, że system Digital Signage stał się jednym z najefektywniejszych narzędzi marketingowych.

Czytaj więcej

16
Sty

Jak rozwiązać problem rezerwacji sal konferencyjnych w firmie

Jak rozwiązać problem rezerwacji sal konferencyjnych w firmie

Organizacja przestrzeni konferencyjnej wbrew pozorom stanowi spore wyzwanie. Nawet w biurze, w którym znajduje się tylko kilka sal, często zdarzają się sytuacje, kiedy komunikacja wewnętrzna w firmie zawodzi, a pracownicy mają problem z porozumieniem się w sprawie rezerwacji.

Tracą czas na znalezienie wolnej sali lub w celu sprawdzenia dostępności przerywają innym odbywające się spotkania, co rozprasza uwagę oraz przerywa trwające dyskusje uczestników. Takie sytuacje bardzo dezorganizują pracę i wprowadzają niepotrzebny zamęt.

 

Czytaj więcej

16
Gru

Digital Signage nowoczesny sposób komunikacji z klientem

Digital Signage nowoczesny sposób komunikacji z klientem

Wykorzystanie ekranów reklamowych to niezastąpiony sposób na elegancką  i angażującą prezentację produktów. Nasze rozwiązanie idealnie sprawdza się m.in. w salonach ekskluzywnej marki TOUS, hiszpańskiego producenta luksusowej biżuterii i akcesoriów. W ramach projektu, ADScreen system Digital Signage, wykorzystywany jest do wyświetlania treści marketingowo-sprzedażowych na ekranach multimedialnych, w prawie 60 lokalizacjach na terenie Polski, Czech, Słowacji i Rumunii.

Czytaj więcej

4
Lut

ADSCREEN W SIECI RTV EURO AGD – Jak wygląda zarządzanie jedną z największych sieci Digital Signage w Polsce?

3 tys ekranów w 50 sklepach. W sieci EURO RTV AGD ADScreen zarządza jednym z największych systemów Digital Signage w Polsce.

RTV Euro AGD to jedna z największych sieci detalicznych w Polsce. Posiada już ponad 220 sklepów RTV Euro AGD w 132 miejscowościach i kilka tysięcy ekranów, połączonych w system Digital Signage. – Zarządzanie tak dużą siecią to nie lada wyzwanie – tłumaczy Dawid Gąsiorek, prezes Content Networks. – Do niedawna wymagało to ciągłego wsparcia ze strony grafika, programisty i najczęściej specjalizującej się w tym agencji marketingowej. Dziś za pomocą naszego oprogramowania w centrali RTV Euro AGD ze swojego komputera jedna osoba obsługuje złożoną z przeszło 3 tys. ekranów sieć w 50 sklepach w całej Polsce.

Czytaj więcej

2
Gru

RetailShow 2016

Nasze wrażenia po Retail Show 2016

Nie ukrywamy, że lubimy pojawiać się na rozmaitych targach i spotkaniach. A jeśli na dodatek dotyczą one wyposażenia sklepów to nie trzeba nas w ogóle namawiać do udziału. Na Targach RetailShow, które odbyły się w Warszawie w dniach 16-17 listopada, mieliśmy przyjemność gościć z naszymi flagowymi produktami.

Prezentowaliśmy ADSellera – narzędzie umożliwiające interaktywną sprzedaż produktu. Wizytujący nasze stoisko mogli, biorąc do ręki jedną z trzech butelek whisky, przeczytać na ekranie informacje o nich i porównać je między sobą.

Czytaj więcej

21
Lis

Przychodnia w Modlinie – wykorzystanie potencjału Digital Signage

Przychodnia Lekarska w Modlinie pokazuje jak wykorzystać potencjał Digital Signage.

Opieka medyczna to bardzo ważna dziedzina, która niestety pod względem wykorzystania rozwiązań Digital Signage pozostaje daleko w tyle. Technologia cyfrowa z pewnością w dużym stopniu zwiększyłaby efektywność służby zdrowia, a jej zastosowanie mogłoby przynieść pozytywne skutki zarówno dla pracowników, jak i dla pacjentów.

Zarządzanie strefą oczekiwania oraz ułatwienie przemieszczania się pacjenta pomiędzy gabinetami i oddziałami to spore wyzwanie w służbie zdrowia. W większości polskich placówek medycznych wciąż funkcjonuje archaiczny system kolejkowy, wizyta u lekarza nierozerwalnie wiąże się z czekaniem, a to ze stratą czasu. Tak być nie musi!

Czytaj więcej

17
Paź

Polagra Gastro – podsumowanie

Podsumowanie naszego udziału w Polagra Gastro

Jako lider rozwiązań technologicznych dla rynku HoReCa (hotele-restauracje-gastronomia), jesteśmy szczególnie wyczuleni na wszystkie ważne wydarzenia dla tej branży. Dlatego nie mogło nas zabraknąć na Polagra Gastro, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 26-29 września.

Polagra Gastro jest wyjątkową okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami, stosowanymi w branży. Dla nas okazały się szansą zarówno na zaprezentowanie naszych najnowszych produktów, jak i wsłuchanie się w potrzeby środowiska.

Czytaj więcej

pl_PL
en_GB pl_PL