Digital signage

Rozwiązania

ekrany reklamowe

Nośnik reklamowy

Multimedialna reklama, prezentowana na dużych wyświetlaczach, stanowi nowoczesne narzędzie marketingowe, mające na celu zwrócenie uwagi i zainteresowanie Klientów.

Do ekranu wystarczy podpiąć odpowiedni player aby połączyć się z nim przez Internet i zdalnie wyświetlić przygotowane wcześniej treści. Łatwy w obsłudze panel administracyjny, umożliwia skomponowanie własnego interfejsu z wielu różnych elementów (grafika, tekst, aplikacje webowe lub pliki video). Stworzenie własnego komunikatu trwa zaledwie kilka minut.

Aplikacja pozwala z poziomu przeglądarki definiować sposób wyświetlania reklam, tworzyć harmonogram i kontrolować przebieg kampanii reklamowej.

ekrany dotykowe

Tablet ADPlanner

To proste narzędzie może być wykorzystane do efektownej i skutecznej formy promocji oraz przekazu informacji. Można je przystosować do każdej platformy i systemu operacyjnego (Windows, Android i inne). W zależności od potrzeb, ekrany można montować w pozycji poziomej lub pionowej, ponadto są przystosowane do pracy w trybie ciągłym, przez całą dobę.

Ekrany dotykowe posiadają szerokie zastosowanie, można je wykorzystać do wyświetlenia treści m.in. w hotelu, restauracji, sklepie czy też placówce medycznej (interaktywne systemy rezerwacji, interaktywne menu, interaktywne mapy centrów handlowych, itp.).

ekrany led

ekran led

Ekrany LED wykorzystywane są głównie do wyświetlania reklam, komunikatów oraz różnego rodzaju wydarzeń masowych. Wyróżnia je wysoka rozdzielczość, niezbędna do wyraźnego wyświetlania elementów graficznych, liczb, danych i innych informacji – dzięki temu odbiorca może swobodnie odczytywać prezentowane treści.

Odznaczają się wysoką odpornością na zmianę warunków pogodowych, posiadają również funkcję dostosowania poziomu jasności do otoczenia, gwarantują widoczność treści nawet przy dużym nasłonecznieniu.

Stanowią atrakcyjną alternatywę dla reklamy statycznej – dają nieograniczoną możliwość prezentacji dynamicznego obrazu wzbogaconego o rozmaite elementy graficzne.

video wall

Videowall to technologia umożliwiająca łączenie wielu monitorów LCD w wielkopowierzchniowe ściany. Taki efekt można uzyskać poprzez bezszwowe łączenie pomiędzy ekranami. Widok wielkoformatowej powierzchni złożonej z kilku monitorów zawsze wywołuje pozytywne wrażenie.

To niestandardowe rozwiązanie multimedialne z pewnością przyciągnie uwagę Klientów oraz umożliwi atrakcyjne zaprezentowanie contentu marketingowego.

W zależności od potrzeb Klienta, istnieje także możliwość wyświetlania na każdym z monitorów indywidualnej treści.

menu board

menuboard

Rozwiązanie dedykowane restauracjom, kawiarniom oraz wszelkim lokalom gastronomicznym, mające na celu usprawnienie przekazu, dotyczącego  aktualnego menu. Pozytywnie wpływa na wizerunek danego miejsca i tworzy go atrakcyjniejszym od pozostałych.

Za jego pomocą można w szybki i prosty sposób zmienić prezentowane menu (dostosować do pory dnia, pory roku, itp.), czy też wyświetlić informację o bieżących promocjach.

Menu board jest narzędziem chętnie wykorzystywanym przez restauratorów ze względu na atrakcyjny sposób przekazu informacji oraz niezawodność w działaniu – jego zakup jest doskonałą inwestycją na bardzo długi czas.

wayfinder

wayfinder

Urządzenia typu Wayfinder stają się standardem w nowoczesnych galeriach handlowych, halach targowych czy też lotniskach. Umożliwiają klientom w łatwy i szybki sposób odnalezienie właściwego sklepu, punktu usługowego, czy też wskazanie najkorzystniejszej drogi do poszukiwanego miejsca.

Ponadto, dają możliwość podglądu charakterystycznych punktów znajdujących się w danym miejscu (windy, punkty obsługi klienta, toalety, bankomaty). Jednym z rozwiązań jest także publikowanie informacji o promocjach i nowościach w sklepach.

Do dodatkowych funkcji urządzeń należy także lokalizator parkingu, informacja o strefie restauracyjnej, czy też opcja prognozy pogody. Obcokrajowcom korzystanie ze sprzętu ułatwi możliwość wyboru różnych wersji językowych.

space player

space player

Space Player to połączenie reflektora z projektorem, które umożliwia oświetlanie obiektów w efektowny i kreatywny sposób. Możliwości sprzętu pozwalają na jednoczesne wyświetlanie obrazów video i animacji na produktach oraz dookoła nich.

Jest to rozwiązanie, które skutecznie przyciąga uwagę odbiorców, robi wrażenie i wyróżnia markę w odważny i innowacyjny sposób.

Można je wykorzystać na wiele sposobów: podczas wydarzeń masowych, w restauracji do oryginalnej prezentacji menu, czy też w branży retail – zmiana tradycyjnej witryny sklepowej w atrakcyjną przestrzeń interaktywną z pewnością przykuje uwagę najbardziej wymagającego konsumenta.

pl_PL
en_GB pl_PL