Jak rozwiązać problem rezerwacji sal konferencyjnych w firmie

Organizacja przestrzeni konferencyjnej wbrew pozorom stanowi spore wyzwanie. Nawet w biurze, w którym znajduje się tylko kilka sal, często zdarzają się sytuacje, kiedy komunikacja wewnętrzna w firmie zawodzi, a pracownicy mają problem z porozumieniem się w sprawie rezerwacji.

Tracą czas na znalezienie wolnej sali lub w celu sprawdzenia dostępności przerywają innym odbywające się spotkania, co rozprasza uwagę oraz przerywa trwające dyskusje uczestników. Takie sytuacje bardzo dezorganizują pracę i wprowadzają niepotrzebny zamęt.

 

W jaki sposób temu zaradzić? 

Proponujemy rozwiązanie, które usprawni proces rezerwacji sal w każdej firmie i maksymalnie zoptymalizuje wykorzystanie przestrzeni biurowej.
ADPlanner to system rezerwacji sal konferencyjnych stosowany w dynamicznie rozwijających się firmach. Daje użytkownikowi niewymierne korzyści, a jego zastosowanie znacznie podnosi prestiż danego miejsca. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla centrów konferencyjnych, ale również dla hoteli oraz każdego przedsiębiorstwa, w którym odbywają się spotkania biznesowe.

Głównym elementem systemu jest ekran dotykowy w eleganckiej obudowie – dopasowanej do potrzeb Klienta – który umieszczony jest przy każdej sali konferencyjnej. Na ekranie znajdują się informacje, dotyczące aktualnych oraz zaplanowanych wydarzeń. Rezerwacji sal można dokonać z firmowego komputera z poziomu kalendarza, z każdego urządzenia mobilnego lub na ekranach dotykowych umieszczonych przy wejściu do sali. Za pomocą ADPlannera można również zarezerwować potrzebne wyposażenie (rzutnik, flipchart, catering, itp.).

Ważne jest również to, że narzędzie wyposażone jest w kreator szablonu, który umożliwia stworzenie dowolnego wzoru (wybór czcionki, tła, itp.), który docelowo będzie się wyświetlał na ekranie – prócz tytułu spotkania, możemy dodać całą jego agendę w podziale na poszczególne godziny.

 

Prosta i intuicyjna obsługa

Ogromną zaletą wykorzystania tego innowacyjnego rozwiązania jest możliwość dokonania rezerwacji w prosty i wygodny sposób – nie ma konieczności instalowania nowego oprogramowania. Użytkownicy efektywniej zarządzają swoim czasem co zapewnia im poczucie komfortu. Ekrany zamieszczone przy salach poprawiają widoczność informacji oraz gwarantują wyświetlanie zawsze aktualnych komunikatów.

ADPlanner to odpowiedź na wszystkie problemy związane z procesem rezerwacji sal. Jest to ogromne udogodnienie dla użytkowników – dzięki informacjom wyświetlanym na ekranach wiedzą jakie spotkanie odbywa się aktualnie, kiedy się zakończy oraz w łatwy sposób mogą dodać nowe wydarzenie bezpośrednio na ekranie. Zastosowanie systemu całkowicie eliminuje sytuacje związane z utratą czasu związaną z odnalezieniem wolnej sali oraz irytującym przerywaniem spotkań.

 

Zobacz nasze realizacje: adscreen.net/realizacje

 

 

Comments are closed.

pl_PL
en_GB pl_PL