Digital Signage skuteczny sposób komunikacji z Klientem

Rozwiązania Digital Signage mają dużo korzyści, które zaczynają dostrzegać zarówno klienci jak i właściciele sklepów oraz zarządcy galerii handlowych. Wykorzystywanie ekranów w celu wyświetlania spotów reklamowych, czy też treści sprzedażowych staje się stałym i oczywistym elementem funkcjonowania w całej branży Retail.

Digital Signage to przede wszystkim nowa jakość komunikacji z klientem i jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. Dynamiczny przekaz zdecydowanie mocniej oddziałuje na odbiorcę i wywołuje silniejsze emocje, które wpływają na decyzje zakupowe.

Zwrócenie uwagi klienta

zaczyna się już przed wejściem do sklepu. Atrakcyjna i multimedialna reklama wyświetlana na ekranach zachęca do odwiedzenia wnętrza. Natomiast monitory reklamowe odpowiednio ustawione w przestrzeni sklepowej, informują o aktualnej ofercie i skłaniają do dokonania zakupu.

To tylko niektóre z wielu możliwości, jakie daje zastosowanie ekranów reklamowych w branży Retail. Konkurencja wymaga od detalistów coraz nowszych i oryginalniejszych pomysłów w kwestii prezentacji produktów. Wykorzystanie rozwiązań Digital Signage pozwala w spektakularny sposób wyróżnić markę, wzmocnić wizerunek i tym samym zwiększyć liczbę klientów.

Wybór ekranu w zależności od wizji projektu

Ekrany LED i LCD, ekrany dotykowe, ściany multimedialne (video wall), infokioski. Mogą posiadać różne rozmiary, zabudowy, być dostosowane do przestrzeni, w której zostaną umieszczone. Są wyposażone w matryce o wysokiej jasności i kontraście co pozwala uzyskać idealną czytelność bez względu na odległość oraz warunki oświetleniowe. Klient ma możliwość dopasowania odpowiedniego nośnika, w zależności od potrzeb i wizji projektu.

Comments are closed.

pl_PL
en_GB pl_PL