Nasze wrażenia po Retail Show 2016

Nie ukrywamy, że lubimy pojawiać się na rozmaitych targach i spotkaniach. A jeśli na dodatek dotyczą one wyposażenia sklepów to nie trzeba nas w ogóle namawiać do udziału. Na Targach RetailShow, które odbyły się w Warszawie w dniach 16-17 listopada, mieliśmy przyjemność gościć z naszymi flagowymi produktami.

Prezentowaliśmy ADSellera – narzędzie umożliwiające interaktywną sprzedaż produktu. Wizytujący nasze stoisko mogli, biorąc do ręki jedną z trzech butelek whisky, przeczytać na ekranie informacje o nich i porównać je między sobą.

Kolejną prezentowaną przez nas technologią było ADWifi, umożliwiające wykorzystywanie udostępnianej sieci wifi do zbierania ważnych informacji o klientach, dzięki którym można stosować skuteczny remarketing. Skupiliśmy się również na możliwościach produktu ADScreen – a więc nowoczesnych systemach ekranów multimedialnych. W szczególności na Menuboardach, które na przykład umożliwiają gościom restauracji interaktywne zapoznanie się z serwowanymi potrawami.

Prezentowaliśmy również nasz konfigurator produktów oraz Room Service – umożliwiający nowoczesną obsługę gości hotelowych.

Zainteresowanie naszym stoiskiem na rozmaitych targach na ogół jest wysokie. Tym razem jednak przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania: musieliśmy ściągnąć z naszego biura dodatkowego pracownika, bo mówiąc kolokwialnie – nie wyrabialiśmy się! Trudno się dziwić, Digital Signage jest coraz bardziej popularne, a nasze produkty to idealna odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Z każdym z naszych klientów pracujemy indywidualnie, każdy klient wpływa na rozwój oferowanych przez nas usług i produktów. Dlatego ważne dla nas były dziesiątki rozmów, które odbyliśmy na RetailShow. Już wiemy, że część z nich przerodzi się w trwałe relacje biznesowe.

Targom RetailShow wystawiamy szóstkę, a całej branży życzymy powodzenia i zachęcamy do współpracy z nami!

 

Comments are closed.

pl_PL
en_GB pl_PL