Podsumowanie naszego udziału w Polagra Gastro

Jako lider rozwiązań technologicznych dla rynku HoReCa (hotele-restauracje-gastronomia), jesteśmy szczególnie wyczuleni na wszystkie ważne wydarzenia dla tej branży. Dlatego nie mogło nas zabraknąć na Polagra Gastro, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 26-29 września.

Polagra Gastro jest wyjątkową okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami, stosowanymi w branży. Dla nas okazały się szansą zarówno na zaprezentowanie naszych najnowszych produktów, jak i wsłuchanie się w potrzeby środowiska.

W Poznaniu zaprezentowaliśmy nasze sztandarowe produkty: oprócz ADScreena (ekrany multimedialne i menuboardy), prezentowaliśmy ADWifi i ADSellera.
ADWifi to wirtualny asystent wędrujący z klientem. Działa w oparciu o udostępnianą sieć bezprzewodową. Zbiera i analizuje informacje o kliencie, co umożliwia następnie skuteczny remarketing. Ten produkt działa już w wielu hotelach i restauracjach.

ADSeller to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań sprzedażowych, łączące świat wirtualny ze światem realnym. Klient ma możliwość porównania realnych przedmiotów (np. dwóch butelek alkoholu) za pomocą inteligentnego asystenta sprzedaży. Taki rodzaj sprzedaży wyraźnie zwiększa interakcję klienta z produktem i marką.

Wszystkie nasze produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Przez nasze stoisko przewinęły się setki osób. Odbyliśmy wiele bardzo ciekawych rozmów, dzięki którym byliśmy w stanie przedstawić szczegółowe aspekty działania oferowanych przez nas usług. Sprzedaż naszych produktów prowadzimy zawsze w sposób niezwykle zindywidualizowany – praktycznie każdy hotel, restauracja czy kawiarnia mogą liczyć na wyjątkową, dedykowaną wersję produktu, odpowiadającą specyfice danego miejsca. Stąd niesłychanie ważne były dla nas wszystkie informacje, które uzyskaliśmy od zwiedzających. Zawarliśmy wiele znajomości, których część przerodzi się zapewne w trwałą współpracę biznesową.

Dziękujemy Międzynarodowym Targom Poznańskim za wyjątkową atmosferę, a gościom Polagra Gastro za wyjątkowy kontakt. W przyszłym roku będziemy tam znowu!

 

Comments are closed.

pl_PL
en_GB pl_PL