ADPlanner – zarządzanie salami może być przyjemne!

Mamy coś dla każdej firmy, w której znajdują się sale konferencyjne. To ADPlanner. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla hoteli i centrów konferencyjnych, ale również dla każdego przedsiębiorstwa, w którym znajdują się sale na spotkania biznesowe z klientami.

Wiemy, że przywiązanie do Excela to coś, co każdy menedżer ma we krwi. Ale w pewnym momencie trzeba realnie spojrzeć na możliwości tego programu. Przy dużej ilości sal, terminów i rezerwacji, komórki dwoją się nam w oczach i zaczynamy się zastanawiać, czy nie lepiej zaplanować wszystkiego na kartce papieru. Postanowiliśmy więc wymyśleć narzędzie, które rozwiązywałoby ten problem.

ADPlanner ucieszy wszystkich, którzy zajmują się organizacją konferencji i eventów. Łączy on system rezerwacji sal z możliwością zarządzania konferencjami. Program sam zajmie się dopasowaniem odpowiedniej sali i zauważy ewentualne konflikty terminowe. Jednocześnie postawiliśmy na maksymalną intuicyjność i przejrzystość graficzną systemu. Dzięki temu korzystanie z niego nie wymaga specjalistycznych szkoleń i z łatwością skorzysta z niego każdy pracownik.

ADPlanner – to solidność, wygoda i oszczędność czasu. Wszystkim zainteresowanym udzielimy szczegółowych informacji o programie i zaoferujemy ofertę dopasowaną do ich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!

Leave A Comment