INTERAKTYWNE
NARZĘDZIA
PROMOCJI

Inter Seller to system interaktywnej komunikacji, reklamy, marketingu i sprzedaży.

Multimedialne wyświetlacze

,

infokioski

, ekrany i

ściany wideo

pełnią w nim rolę instrumentów badawczych: skutecznie angażują uwagę odbiorców, pozwalają lepiej poznać potrzeby klientów, dostosować do nich oferty i prowadzić skuteczne działania promocyjne.

INTERAKCJA
W CZTERECH
WYMIARACH

01  KOMUNIKACJA

02  MARKETING

02  REKLAMA

02  SPRZEDAŻ

SYSTEM
INTERAKTYWNEJ SPRZEDAŻY

Angażuj przez interakcje

Wykorzystaj multimedialny kreator i przykuj uwagę klientów

Poznawaj klientów

Zbieraj kontakty, namierzaj osoby i poznawaj klientów.

Personalizuj oferty

Wykorzystaj zdobyte informacja do spersonalizowania oferty.

Sprzedawaj więcej

Sprzedawaj więcej dzięki cross-sellingowi i skutecznemu remarketingowi.

Komunikuj przez interakcje

Jednym z głównych założeń nowoczesnego marketingu jest odchodzenie od jednostronnego przekazu na rzecz interakcji. Dzięki temu przekaz jest mnie inwazyjny, wbudza ciekawość i skuteczniej angażuje uwagę odbiorców. Wynika to z prostej zasady z psychologii społecznej – zaangażowania i konsekwencji.

JAK TO DZIAŁA?

Sercem Inter Sellera jest innowacyjne oprogramowanie do tworzenie multimedialnych treści i zarządzanie contentem na wielu wyświetlaczach. Dzięki temu Inter Seller umożliwia dynamiczne generowanie treści poprzez łączenie przekazu z różnych kanałów i dostosowania komunikatu do odbiorcy w określonym miejscu i czasie.
zarządzanie siecią multimedialnych wyświetlaczy
tworzenie grup wyświetlaczy
tworzenie i zarządzanie biblioteką multimediów
tworzenie multimedialnych treści
zarządzanie multimedialnym contentem
graficzny kreator
nieograniczona ilość playlist
dowolna liczba playerów
zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami
gotowe szablony
tworzenie harmonogramów
podgląd synchronizacji contentu
tworzenie raportów

ZDOBYWAJ KLIENTÓW INTERAKTYWNIE

Zdobycie nowego klienta jest 7 razy droższe niż utrzymanie obecnego. Nasze interaktywne wyświetlacze znacznie ten proces ułatwiają. Dzięki przydatnym narzędziom dostarczają informacji i rozrywki, pozwalają lepiej poznać produkt lub usługę, stwarzają nowe możliwości, usprawniają wiele procesów i ułatwiają życie. W zamian pozwalają zdobywają kontakty i przydatne informacje na temat swoich użytkowników, dzięki którym możesz tworzyć skuteczne działania remarketingowe.

JAK TO DZIAŁA?

Inter Seller został wyposażony w jeden z najbardziej zaawansowanych na świecie modułów identyfikujących i monitorujących osoby korzystające z interaktywnych urządzeń. System identyfikuje konkretne osoby i monitoruje ich zachowanie. Na tej podstawie buduje profile behawioralne i może automatycznie reagować na różne zachowania.
Identyfikacja osób korzystających z interaktywnych wyświetlaczy

Monitorowanie zachowania klientów

korzystających z interaktywnych wyświetlaczy

Monitorowanie zachowania osób w czasie rzeczywistym
Monitorowanie osób wypełniających formularze kontaktowe

SPRZEDAWAJ AUTOMATYCZNIE

Zautomatyzowany marketing pozwala automatycznie reagować na zachowanie w bazie adresowej klienta. Dzięki nim możemy realizować proste działania tj. automatyczne powiadomienia i alerty dla działu handlowego o aktywności potencjalnych klientów. Z drugiej strony możemy realizować w pełni automatyczne, złożone i skomplikowane kampanie marketingowe.

JAK TO DZIAŁA?

Zautomatyzowany Marketing w Inter Sellerze opiera się na regułach automatyzacji. Każda reguła składa się z elemtów tj.:

Zdarzenia – to coś, na co chcemy zareagować automatycznie. Mogą to być odwiedziny na stronie WWW, kliknięcie w mail, dodanie do kampanii marketingowej czy osiągnięcie określonej liczby punktów scoringu.

Warunki – dzięki warunkom możemy dokładnie określić dla jakich kontaktów system ma realizować akcje, a dla jakich nie. Jednym z podstawowych warunków jest osiągnięcie określonego scoringu lub przynależenie do danej kampanii marketingowej.

Akcje – tutaj ustalamy co system ma zrobić. Możemy np. uruchomić komunikację w odpowiednim kanale marketingowym do klienta, powiadomić dział sprzedaż lub Call Center, przekazać dany kontakt wewnątrz firmy, przesunąć w procesie sprzedażowym lub zaktualizować kartę kontaktu.

W Inter Sellerze ustanowić możemy dowolną ilość reguł automatyzacji, które prowadzić będą klientów od momentu pozyskania kontaktu do dokonania zakupu.

KORZYŚCI

Automatyzując procesy marketingowe i sprzedażowe, firmy oszczędzają czas na ręcznym wykonywaniu pracy. Działy marketingu wykorzystujące automatyzację skupiają się dzięki temu na kluczowych strategicznych procesach. Firmy korzystające z Marketing Automation notują:
300% wzrost liczby kontaktów dostarczanych do działu sprzedaży
spadek liczby zignorowanych leadów z 80% do 25%
wzrost przychodu o 10%, tylko na automatyzacji procesu zarządzania kontaktami
w 63% przypadków wyższe wzrosty niż ich konkurencja

Szyj oferty na miarę

Najskuteczniejsza oferta to taka, która została dostosowana do potrzeb klienta. Dzięki informacjom pozyskanym przez Inter Sellera produkt lub usługa może zostać dostosowana w oparciu o wiele kryteriów. Dzięki temu niczym dobrze skrojona marynarka z pewnością skuteczniej trafi w gusta klienta.
tworzenie bazy danych
profilowanie grupy docelowej
narzędzia analityczne
personalizowanie oferty