POZNAWAJ KLIENTÓW

Jeśli warunkiem dostępu jest logowanie za pomocą mediów społecznościowych lub maila, ADWiFi umożliwia hotelarzom gromadzenie informacji o swoich gościach. Dzięki temu możemy personalizować oferty, prowadzić działania marketingowe i sprzedażowe i zarówno podczas pobytu, jak i po opuszczeniu hotelu.

DYNAMICZNE PROMOCJE

Za sprawą ADWiFi nie tylko udostępniamy Internet, ale również zyskujemy dostęp do multimedialnego kreatora. Pozwala samodzielnie stworzyć ekran powitalny, który klient zobaczy po zalogowaniu do sieci. W przeciwieństwie do strony internetowej, w ten sposób docieramy z reklamą wyłącznie do gości, którzy są właśnie hotelu.

Udostępniaj Internet
I SPRZEDAWAJ
Więcej

MOBILNY CROSS-SELLING

Po zalogowaniu się klient widzi specjalnie przygotowany ekran powitalny, który może być w łatwy sposób edytowany, a wyświetlające się na nim informacje o promocjach mogą zostać dostosowane do odbiorcy na podstawie wielu czynników tj. dzień tygodnia, pora dnia, czy zainteresowania i zachowanie klienta.

SKUTECZNY REMARKETING

ADWiFi to również sposób na bycie w stałym kontakcie z klientami. Wystarczy, że zachęcisz gości do polubienia swojego proponować realne korzyści (bony rabatowe, zniżki i promocje). W ten sposób dotrzesz także do jego znajomych i możesz przyciągnąć nowych klientów.

ZARABIAJ Z ADWiFi

Logując się do sieci WiFi, każdy gość pozostawia po sobie wiele przydatnych informacji, które są niczym cyfrowy odcisk palca (płeć, miejsce zamieszkania, zainteresowania itd.). Dzięki temu za pomocą kilku prostych narzędzi możemy prowadzić skuteczny marketing zarówno wewnątrz hotelu, jak i po jego opuszczeniu.

UDOSTĘPNIAJ WiFi

POZYSKUJ NOWYCH KLIENTÓW

BĄDŹ Z NIMI W STAŁYM KONTAKCIE

SPRAW BY WRACALI PONOWNIE

TWÓRZ SKUTECZNE PROMOCJE

SPRZEDAWAJ WIĘCEJ

Wypróbuj za darmo!
LOGOWANIE TO MARKETING

SKUTECZNY

WIFI MARKETING

ZDOBYWAJ KLIENTÓW
PODCZAS
LOGOWANIA
Zdobycie nowego klienta jest trudne, pracochłonne i 7 razy droższe niż utrzymanie obecnego. Udostępnianie Internetu za pomocą ADWiFi znacznie to upraszcza. W zamian otrzymujesz dane, które twoi goście zostawiają podczas logowania, kontakty mailowe oraz wiele innych danych, dzięki którym możesz tworzyć spersonalizowane oferty, prowadzić skuteczniejsze działania marketingowe i sprzedawać więcej.
W internecie dotarcie do klientów, którzy już u nas byli, jest proste – umożliwia to ,,ciasteczko” pozostawione na serwerze klienta. ADWiFi wykorzystuje ten sam mechanizm. Wystarczy, że klient zaloguje się do Hot Spota lokalu, a otrzymamy możliwość ponownego kontaktu i zastosowania remarketingu przez e-mail lub portalu społecznościowy. Dzięki danym pozostawionym przy logowaniu do sieci, będziemy mogli skontaktować się z klientem ponownie nawet po kilku dniach, tygodniach czy miesiącach, zaoferować mu promocję, która skłoni go do ponownych odwiedzin naszego lokalu.
zdobywanie danych kontaktowych do klienta odwiedzającego placówkę
identyfikowanie klientów na podstawie danych pozostawionych podczas logowania do sieci
monitorowanie działań w trakcie dostępu do sieci WiFi
STWÓRZ WŁASNY
EKRAN
POWITALNY
ADWiFi to połączeniu HotSpota z możliwościami jakie daje technologia Digital Signage. Za jego sprawą nie tylko udostępniamy Internet, ale również zyskujemy dostęp do intuicyjnego panelu administracyjnego i multimedialnego kreatora. Pozwala on samodzielnie stworzyć ekran powitalny, który klient zobaczy po zalogowaniu do sieci.
Jak to działa?
Do dyspozycji mamy gotowe szablony i wiele możliwości: grafikę, tekst, aplikacje webowe, pliki audio i video. Daje to możliwość atrakcyjnego i nieinwazyjnego zareklamowania dodatkowych usług. Udostępniając gościom internet, w zamian możemy poinformować ich o dodatkowych promocjach.
zdobywanie danych kontaktowych do klienta odwiedzającego placówkę
identyfikowanie klientów na podstawie danych pozostawionych podczas logowania do sieci
monitorowanie działań w trakcie dostępu do sieci WiFi
Zarządzaj dynamicznie promocjami
W odróżnieniu od strony Internetowej, która pełni funkcję wizerunkową, ADWiFi umożliwia dynamiczną komunikację z klientami wewnątrz lokalu i możliwość dostosowania komunikatu do konkretnej osoby w określonym miejscu i czasie. Po zalogowaniu się klient widzi specjalnie przygotowany ekran powitalny, który może być w łatwy sposób edytowany, a wyświetlające się na nim informacje o promocjach mogą zostać dostosowane do odbiorcy na podstawie wielu czynników tj. dzień tygodnia, pora dnia, czy zainteresowania i zachowanie klienta.
Prowadź mobilny cross-selling
W Polsce tylko 8 proc. klientów wybiera produkt, po który pierwotnie przyszli. ADWiFi pozwala nie tylko tworzyć atrakcyjne promocje i wyświetlać je użytkownikowi w trakcie korzystania z sieci, ale również dostosowywać je do miejsca, czasu, odbiorcy i jego zachowania. Dzięki temu jest to skuteczne narzędzie do cross-sellingu.
Bądź w stałym kontakcie z klientami
hand_phone.pngNajcięższa praca już została wykonana – klient odwiedził Twoją firmę, teraz należy zachęcić go do powrotu i to właśnie robi ADWiFi. Na ekranie powitalnym zachęć go do polubienia firmowego profilu na facebooku. Dzięki temu będziesz z nim w stałym kontakcie i proponować realne korzyści (bony rabatowe, zniżki i promocje). W ten sposób dotrzesz także do jego znajomych i możesz przyciągnąć nowych klientów.