Czym jest ADScreen?

Digital Signage 2.0

ADScreen to

oprogramowanie Digital Signage

nowej generacji, które umożliwia tworzenie i zaawansowane zarządzanie multimedialnym komunikatem oraz emisję treści precyzyjnie dostosowanej do odbiorców w określonym miejscu i czasie.

Cyfrowy Content Marketing

Prosty kreator graficzny umożliwia tworzenie multimedialnych komunikatów, a innowacyjne oprogramowanie do zarządzania treścią pozwala w prosty sposób zarządzać contentem w sieci złożonej nawet z kilkuset ekranów.

Nowoczesny Digital Marketing

Skuteczny marketing to nie tylko dobry pomysł. Niezbędna jest również właściwa metoda jego prezentacji! ADScreen umożliwia zmianę cyfrowych nośników w narzędzia, które zwiększają sprzedaż, budują wizerunek marki, wspierają interakcję oraz dostarczają rozrywki.

Interaktywne narzędzia promocji

W naszym systemie  infokioski, multimedialne wyświetlacze i ściany wideo zmieniają się w interaktywne narzędzia, ktore pozwalają lepiej poznać klientów, spersonalizować oferty i prowadzić ukierunkowany remarketing.

Promocja w CHMURZE
ADScreen to innowacyjne rozwiązanie Digital Signage działające w internetowej chmurze. Oznacza to, że systemem multimedialnym zarządzać można niezależnie od miejsca i czasu, bez konieczności tworzenia skomplikowanej infrastruktury. Wystarczy laptop lub tablet oraz dostęp do Internetu. Przyjazny panel administracyjny umożliwia skomponowanie własnego interfejsu z wielu różnych elementów. Do dyspozycji mamy grafikę, tekst, aplikacje webowe, pliki audio i video. Stworzenie własnego komunikatu trwa zaledwie kilka minut. Równie proste jest zarządzanie wyświetlaną treścią. Czas i godzinę wyświetlania ustawić możemy podobnie jak w muzycznej playliście. Aplikacja pozwala z poziomu przeglądarki definiować sposób wyświetlania reklam, tworzyć harmonogram i kontrolować przebieg kampanii reklamowej.
Wypróbuj za darmo!
Prosty i Skuteczny
W podstawowej wersji (ADScreen Basic) przeznaczonej dla maych firm pozwala on na zarządzanie reklamą i informacją na wyświetlaczach połączonych w jedną sieć. Wpełni funkcjonalne rozwiązanie (ADScreen Enterprise) umożliwia tworzenie i obsługę sieci złożonych nawet z kilkuset interaktywnych ekranów. W obu przypadkach do wyświetlania treści użyte może zostać praktycznie każde urządzenie z wyświetlaczem: telewizor, monitor LCD, rzutnik lub tablet z systemem operacyjnym Android, IOS, czy Windows Phone. Wystarczy podpiąć do nich odpowiedni player, aby połączyć się z nim przez internet i zdalnie wyświetlić przygotowane wcześniej treści. – Projektując ten system staraliśmy się maksymalnie uprościć cały proces tworzenia i zarządzania treścią. W efekcie zarządzanie siecią kilkudziesięciu wyświetlaczy stało się łatwiejsze niż obsługa konta na facebooku.
Wypróbuj za darmo!
Marketing w kilku wymiarach

 

Zbuduj multimedialną sieć
ADScreen pozwala zbudować własną sieć multimedialnych ekranów z nieograniczonej liczby wyświetlaczy, tworzyć grupy ekranów i zarządzać nimi zdalnie z każdego miejsca, gdzie zapewniony jest dostęp do Internetu. Oprogramowanie działa w internetowej chmurze. Oznacza to, że korzystać można z niego niezależnie od miejsca i czasu, bez konieczności tworzenia skomplikowanej infrastruktury. Wystarczy laptop lub tablet oraz dostęp do sieci.
Stwórz własny interfejs
Przyjazny panel administracyjny umożliwia skomponowanie własnego interfejsu z wielu różnych elementów. Do dyspozycji mamy grafikę, tekst, aplikacje webowe, pliki audio i video. Dowolny podział ekranu na strefy, korzystanie z gotowych szablonów lub tworzenie własnych, tworzenie i zarządzanie własną biblioteką multimediów. Stworzenie własnego komunikatu trwa zaledwie kilka minut.
Zarządzaj dynamicznie contentem
ADScreen został wyposażony w rewolucyjne narzędzie do prowadzenia content marketingu wewnątrz sieci Digital Signage. Marketinug treści to strategia polegająca na pozyskiwaniu potencjalnych klientów poprzez publikowanie atrakcyjnych i przydatnych treści, które mają zainteresować ściśle sprecyzowaną grupę odbiorców. W odróżnieniu od tradycyjnych form marketingu, opierających się na jednostronnym przekazie reklamowym, CM bazuje na budowaniu długotrwałych relacji z odbiorcą poprzez interakcję i zaangażowanie obydwu stron. Dzięki temu obie strony odnoszą korzyści. W ADScreenie takie możliwości daje kreator graficzny do  tworzenia multimedialnych treści zbudowanej z wielu różnych kanałów (artykuły, evideo, podcasty, grafika, aplikacje webowe).

Optymalizuj multimedialne treści

W odniesieniu do sieci Digital Signage skuteczność Content Marketingu uzależniona jest od precyzyjnego dostosowania treści do konkretnego odbiorcy, miejsca, czasu i sytuacji. W ADScreenie zapewnia to oprogramowanie do zarządzania treścią. Czas i godzinę wyświetlania ustawić możemy podobnie jak w muzycznej playliście. Aplikacja pozwala z poziomu przeglądarki definiować sposób wyświetlania reklam, tworzyć harmonogram i kontrolować przebieg kampanii reklamowej.
Prowadź skuteczne kampanie
ADScreen pozwala również prowadzić kampanie reklamowe i marketingowe wewnątrz sieci Digital Signage dzięki możliwość tworzenia nieograniczonej liczby playlist. W podstawowej wersji (ADScreen Basic) przeznaczonej dla małych firm pozwala na zarządzanie reklamą i informacją na wyświetlaczach połączonych w jedną sieć. Wpełni funkcjonalne rozwiązanie (ADScreen Enterprise) umożliwia tworzenie i obsługę sieci złożonych nawet z kilkuset interaktywnych ekranów. W obu przypadkach do wyświetlania treści użyte może zostać praktycznie każde urządzenie z wyświetlaczem: telewizor, monitor LCD, rzutnik lub tablet z systemem operacyjnym Android, IOS, czy Windows Phone. Wystarczy podpiąć do nich odpowiedni player, aby połączyć się z nim przez internet i zdalnie wyświetlić przygotowane treści.

JEDEN SYSTEM WIELE MOŻLIWOŚCI

Zdobywaj klientów

Jeśli warunkiem dostępu jest logowanie za pomocą mediów społecznościowych lub maila, ADWiFi umożliwia

Poznaj Lepiej Klientów

Używaj interaktywnych wyświetlaczy, aby lepiej poznać oczekiwnia i potrzeby swoich klientów. Monitoruj ich zachowanie i twórz bazę danych.

Twórz dynamiczne promocje

Po zalogowaniu się klient widzi specjalnie przygotowany ekran powitalny, który może być w łatwy sposób edytowany, .

Sprzedawaj więcej

Za sprawą ADWiFi nie tylko udostępniamy Internet, ale również zyskujemy dostęp do multimedialnego kreatora. .

Usprawnij Komunikację

Usprawnij komunikację na wielu płaszczyznach, wykorzystując multimedialne wyświetlacze i oprogramowanie do zarządzania treścią.

Przyciągaj nowych gości

ADWiFi to również sposób na bycie w stałym kontakcie z klientami. Wystarczy, że zachęcisz gości do polubienia swojego