EKRANY REKLAMOWE

Multimedialna reklama, prezentowana na dużych wyświetlaczach, stanowi nowoczesne narzędzie marketingowe, mające na celu zwrócenie uwagi
i zainteresowanie Klientów.

Do ekranu wystarczy podpiąć odpowiedni player aby połączyć się z nim przez Internet i zdalnie wyświetlić przygotowane wcześniej treści. Łatwy w obsłudze panel administracyjny, umożliwia skomponowanie własnego interfejsu z wielu różnych elementów (grafika, tekst, aplikacje webowe lub pliki video). Stworzenie własnego komunikatu trwa zaledwie kilka minut.

Aplikacja pozwala z poziomu przeglądarki definiować sposób wyświetlania reklam, tworzyć harmonogram i kontrolować przebieg kampanii reklamowej.

EKRANY DOTYKOWE

To proste narzędzie może być wykorzystane do efektownej i skutecznej formy promocji oraz przekazu informacji. Można je przystosować do każdej platformy
i systemu operacyjnego (Windows, Android i inne). W zależności od potrzeb, ekrany można montować w pozycji poziomej lub pionowej, ponadto są przystosowane do pracy w trybie ciągłym, przez całą dobę.

Ekrany dotykowe posiadają szerokie zastosowanie, można je wykorzystać do wyświetlenia treści m.in. w hotelu, restauracji, sklepie czy też placówce medycznej (interaktywne systemy rezerwacji, interaktywne menu, interaktywne mapy centrów handlowych, itp.).

VIDEO WALL

Videowall to technologia umożliwiająca łączenie wielu monitorów LCD
w wielkopowierzchniowe ściany. Taki efekt można uzyskać poprzez bezszwowe łączenie pomiędzy ekranami. Widok wielkoformatowej powierzchni złożonej z kilku monitorów zawsze wywołuje pozytywne wrażenie.

To niestandardowe rozwiązanie multimedialne z pewnością przyciągnie uwagę Klientów oraz umożliwi atrakcyjne zaprezentowanie contentu marketingowego.

W zależności od potrzeb Klienta, istnieje także możliwość wyświetlania na każdym
z monitorów indywidualnej treści.

MENU BOARD

Rozwiązanie dedykowane restauracjom, kawiarniom oraz wszelkim lokalom gastronomicznym, mające na celu usprawnienie przekazu, dotyczącego  aktualnego menu. Pozytywnie wpływa na wizerunek danego miejsca i tworzy go atrakcyjniejszym od pozostałych.

Za jego pomocą można w szybki i prosty sposób zmienić prezentowane menu (dostosować do pory dnia, pory roku, itp.), czy też wyświetlić informację o bieżących promocjach.

Menu board jest narzędziem chętnie wykorzystywanym przez restauratorów ze względu na atrakcyjny sposób przekazu informacji oraz niezawodność w działaniu – jego zakup jest doskonałą inwestycją na bardzo długi czas.

WAYFINDER

Urządzenia typu Wayfinder stają się standardem w nowoczesnych galeriach handlowych, halach targowych czy też lotniskach. Umożliwiają klientom
w łatwy i szybki sposób odnalezienie właściwego sklepu, punktu usługowego,
czy też wskazanie najkorzystniejszej drogi do poszukiwanego miejsca.

Ponadto, dają możliwość podglądu charakterystycznych punktów znajdujących się
w danym miejscu (windy, punkty obsługi klienta, toalety, bankomaty).
Jednym z rozwiązań jest także publikowanie informacji o promocjach
i nowościach w sklepach.

Do dodatkowych funkcji urządzeń należy także lokalizator parkingu, informacja
o strefie restauracyjnej, czy też opcja prognozy pogody. Obcokrajowcom korzystanie ze sprzętu ułatwi możliwość wyboru różnych wersji językowych.