ADPlanner

Elektroniczny system rezerwacji sal i zarządzania konferencyjami

Efektywne zarządzanie rezerwacjami sal stało się codziennym wyzwaniem dla firm. W każdym przedsiębiorstwie znajduje się co najmniej jedno pomieszczenie przeznaczone do rozmów biznesowych. W dużych firmach często jest nawet po kilka sal konferencyjnych, które wymagają sprawnego zarządzania.  dedykowanego rozwiązania. Takim rozwiązaniem jest właśnie ADPlanner.

Elektroniczne Planowanie

Elektroniczna rezerwacja

Zarządzaj salami konferecyjnymi za pomocą elektronicznej rezerwacji.

Zdalne zarządzanie

Określ wielkość potrzebnej sali, termin, ilość gości i potrzebny sprzęt.

Nowoczesny organizer

Zarządzaj rezerwacjami z poziomu przeglądarki internetowej.

Dynamiczna komunikacja

Wyświetlaj najważniejsze informacje w najważniejszych punktach komunikacyjnych.
Elektroniczny system rezerwacji
ADPlanner to nowoczesny system do sprawnego i intuicyjnego zarządzanie salami konferencyjnymi, pomieszczeniami do szkoleń i spotkań biznesowych. Pozwala na rezerwację sal w określonej lokalizacji oraz terminie, bez potrzeby wykonywania pochłaniających czas telefonów oraz wysyłania maili. Dzięki temu cały proces staje się łatwy, szybki i przyjemny. W ten sam sposób zarządzać można również sprzętem tj. projektor, komputer czy rzutnik.
Zdalny dostęp do rezerwacji
ADPlanner działa z poziomu przeglądarki internetowej. Oznacza to, że salę można zarezerwować z każdego miejsca, w którym jest dostęp do Internetu. Aplikacja umożliwia wprowadzenie i zarządzanie dowolną liczbą sal konferencyjnych oraz opisu tj. nazwa, liczba miejsc, wyposażenie. Dostępność wszystkich danych o salach dla osób korzystających z modułu jest bardzo pomocna w doborze odpowiedniego miejsca spotkania.
Nowoczesny organizer
ADPlanner pozwoli Ci na bieżąco monitorować spotkania, abys mógł płynnie dostosować wielkość potrzebnej sali, czy czas na spotkanie. Dzięki temu cały czas wiesz co w danej chwili widzą Twoi Klienci. ADPlanner daje także możliwość eleganckiego pokazania dodatkowych informacji tj.: pogoda na dziś, godzina, jak również informację o promocjach lub nadchodzących wydarzeniach. Jeśli korzystasz z kalendarza google lub exchange możesz z łatwością łączyć je z ADPlanner.
Dynamiczna komunikacja
Dzięki naszemu oprogramowaniu przedsiębiorstwa zyskują możliwość nadawania dynamicznego, zawsze aktualnego kontentu. ADPlanner to również sposób na budowanie pozytywnego wizerunku firmy i efektywny dialog zarządu z pracownikami. organizacji pracy, usprawnia komunikację wewnętrzną, prezentuje cele na najbliższy rok i zestawienie aktualnych wyników osiąganych przez poszczególne działy.